Ekipa Radiowa

Strona w budowie 🙂

 

 

 

Agnieszka vel Straszna lubiąca gadać, pozytywnie zakręcona matka polka J Wszystko co kobiece (może poza tipsami) nie jest jej obce. Warmianka poszukująca siebie pod straszyńskim lasem. Toksyna zainfekowała jej serce; radiową pasją chce zarażać gdzie się da. Uwielbia pracę z dziećmi oraz szepty z kobietami. W radiowej rzeczywistości pragnie zostawić cząstkę siebie i zainspirować do walki o marzenia. Czytelniczka, joginka amatorka, edukatorka, pasjonatka, ciekawa świata i ludzi baba z krwi i kości lubiąca pobujać w obłokach.

 

 

 

Marek Lizakowski – Producent Muzyczny, Dj, Spiker Sportowy. Jego produkcje muzyczne pojawiły się w takich wytwórniach jak jedna z największych na świecie Sony Music czy Black Hole Recordings której założycielem jest sam Dj Tiesto. Jako DJ występował na takich światowych event-

ach jak Global Gathering czy Trance Around The World with Above and Beyond. Jako DJ prezentuje muzykę pod pseudonimem ‘Marc Lee’ oraz założonym w 2018 roku Projekcie ‘Brother Jack Face’ gdzie na żywo tworzy mashup-y z gatunków Metal, Punk, Rock w połączeniu z muzyką elektroniczną. Jako Spiker specjalizuje się głównie w sportach walki ale nie ucieka od innych propozycji z czego wynikły współprace z takimi markami jak np: Skittles, Plus, Visa, E.Wedel.