Nowa Płyta Maszyn I Motyli

“Zespół zaskakujący, z wielkim poczuciem humoru i bardzo odważny. Czekam na drugą płytę z niecierpliwością.” – Tony Kinsky
Premiera albumu “Czas” Maszyn i Motyli zaplanowana została na 23. 06. 2017 r.

Awangarda, industrial, noise, nowoczesna alternatywa, free jazz, metalowe ekstremum. Tak w recenzjach opisywano debiutancką płytę “Panoptikon”. Co nowego na drugim albumie? Łącznie 10 utworów, 39 minut muzyki. Do gitary, basu i programowanej perkusji po raz pierwszy doszedł wokal. Zespół stara się nie uprzedzać do mniej oczywistych rytmów i mniej standardowych brzmień. Czy do zastąpienia gitary akordeonem w jednym z utworów.

Album nagrano na przełomie 2016 i 2017 roku w studiu Hagal. Za realizację, miks i mastering odpowiadają Jacek Sokołowski i Małgorzata Florczak, którzy na swoim koncie mają płyty zespołów: Rigor Mortiss, Kinsky, Düsseldorf, Modernmoon, Schröttersburg. Okładkę płyty zaprojektował Kamil Błażewicz, wokalista i gitarzysta zespołu Krzta, a jednocześnie grafik, autor strony Zniekształty.

Płytę “Czas” od 19.05 będzie można nabyć w przedsprzedaży z darmową przesyłką. Tego samego dnia udostępniony zostanie drugi teledysk z płyty.